TÜFAD
ANASAYFA
GENEL MERKEZ
TARİHÇE
ŞUBELER
HABER ARŞİVİ
KURSLAR
EĞİTİM
BİLGİ BANKASI
E-DERNEK
İLETİŞİM
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Misyonumuz
Ülkemiz antrenörlerinin eğitimli, rekabet gücü yüksek, etik değerlere bağlı, bilim ve teknolojiden üst düzeyde faydalanan, standart birliği sağlamış faaliyet ve uygulamaları ile güven veren bireyler olmasını sağlayarak; spor ahlakı ve futbol kültürünün gelişmesine katkı sağlamaktır.

Vizyonumuz
Uluslararası düzeyde her yönüyle örnek alınan antrenörlerin var olduğu bir TÜRKİYE…


Kalite Politikamız

Üyelerimizin ve tüm paydaşlarımızın memnuniyetini önemseyen, etik kurallara bağlı, üyelerimizin bilgi ve birikimlerini sürekli geliştirerek, kalite sisteminin sürekli olmasını sağlamaktır.

Etik Değerlerimiz

Futbolda eşitlik, adalet ve şeffaflık anlayışını benimseyen, hoşgörü sahibi, eleştirel ve sorgulayıcı bakış açısına sahip, paylaşımcı, araştırıcı, mesleki ve kurumsal sorumluluğa sahip, futbol bilgisi ve değerleri konusunda toplumu aydınlatan, paydaşları ile etkileşim içerisinde hedeflere ulaşmayı kendine ilke edinmiştir.

Site İçi Arama
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği 
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Ziyaretçi Bilgileri
Aktif Ziyaretçi 4
Dün 200
Bugün 30
Toplam 19611
IP 54.89.36.189
 

Düzce ve Van TFF-C Kursları Sona Erdi.

 Düzce ve Van TFF Grassroots-C Lisans Antrenör kursları sona erdi. TFF - TÜFAD işbirliğinde düzenlenen kurslar 16-26 Mart tarihleri arasında 10 gün sürdü.. Sadece TFF Kurs başvuru sisteminden başvurularını yapan adayların katılabildik..  »»

Geçmiş Olsun

 Trabzonspor'un efsane teknik direktörlerinden Ahmet Suat Özyazıcı, evinde geçirdiği kaza sonucu hastaneye kaldırıldı. Evinin banyosunda dengesini kaybederek düşen 78 yaşındaki Özyazıcı, başını betona çarptı. Acilen Fatih Dev..  »»

Michel Platini Yeniden UEFA Başkanı Seçildi

 UEFA'ya üye 54 ülke federasyonunun başkan ve yöneticilerinin katılımıyla her yıl düzenli olarak organize edilen 39. Olağan UEFA Kongresi sona erdi.Kongrenin açılışında UEFA Başkanı Michel Platini, 8 yıllık görev s..  »»

TÜFAD Heyeti Fatih Terim İle Buluştu

 Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim'in projelerinin detaylarını futbolun paydaşlarına aktardığı ve katılımcıların sorunlar ve çözüm önerileriyle ilgili görüşlerini dinlediği Futbol Buluşmaları'nın Adana etabı sona erdi..  »»

TÜFAD 3. Olgular Turnuvası 07-10 Nisan'da Yapılıyor

 TÜFAD'ın geleneksel Olgunlar Turnuvasının üçüncüsü 07-10 Nisan tarihlerinde Antalya Side'de yapılıyor. Şubelerimizden oluşturulan 22 takımın katılacağı turnuva sueno hotelde gerçekleştirilecek. Şubelerimiz arası dostluk,birlik,b..  »»

Trabzon'da 50.Yıl Büyük Bir Katılımla Kutlandı

 Derneğimizin kuruluşunun 50. Yılı şubelerimizde yapılan etkinliklerle kutlanmaya devam ediyor. Trabzon Şubemiz  50. yılımızı 850 üyesiyle görkemli bir törenle kutladı. Trabzon Novotel’de gerçekleştirilen kutlamada TÜFAD ..  »»

2002 TÜFAD Futbol Şenliği 2-5 Nisan'da Antalya'da

 Derneğimizin kuruluşunun 50. yılı etkinlikleri kapsamındaki 2002 Doğumlular TÜFAD Futbol Şenliği 2-5 Nisan tarihlerinde Antalya Side'de Sueno Hotelde yapılacak.28 şubemizin illerinde oluşturdukları TÜFAD Karmaları futbol şenliği..  »»
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Web Sayfamızı Nasıl Buldunuz ? 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği'ne aittir.