TÜFAD
ANASAYFA
GENEL MERKEZ
TARİHÇE
ŞUBELER
HABER ARŞİVİ
KURSLAR
EĞİTİM
BİLGİ BANKASI
E-DERNEK
İLETİŞİM
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Misyonumuz
Ülkemiz antrenörlerinin eğitimli, rekabet gücü yüksek, etik değerlere bağlı, bilim ve teknolojiden üst düzeyde faydalanan, standart birliği sağlamış faaliyet ve uygulamaları ile güven veren bireyler olmasını sağlayarak; spor ahlakı ve futbol kültürünün gelişmesine katkı sağlamaktır.

Vizyonumuz
Uluslararası düzeyde her yönüyle örnek alınan antrenörlerin var olduğu bir TÜRKİYE…


Kalite Politikamız

Üyelerimizin ve tüm paydaşlarımızın memnuniyetini önemseyen, etik kurallara bağlı, üyelerimizin bilgi ve birikimlerini sürekli geliştirerek, kalite sisteminin sürekli olmasını sağlamaktır.

Etik Değerlerimiz

Futbolda eşitlik, adalet ve şeffaflık anlayışını benimseyen, hoşgörü sahibi, eleştirel ve sorgulayıcı bakış açısına sahip, paylaşımcı, araştırıcı, mesleki ve kurumsal sorumluluğa sahip, futbol bilgisi ve değerleri konusunda toplumu aydınlatan, paydaşları ile etkileşim içerisinde hedeflere ulaşmayı kendine ilke edinmiştir.

Site İçi Arama
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği 
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Ziyaretçi Bilgileri
Aktif Ziyaretçi 33
Dün 469
Bugün 168
Toplam 218436
IP 54.91.134.229
 

Yönetim Kurulu ve Şube Başkanları Toplantısı 15-17 Aralık'ta Yapılıyor

 Yeni dönemin birinci Genel Merkez Yönetim Kurulu ve Şube Başkanları toplantısı 15-17 Aralık 2015 Tarihinde Antalya'da yapılacak. Derneğimizin 19 Ekim 2015 tarihinde yapılan 23. Olağan Genel Kurulundan sonra yapılacak olan ilk G..  »»

Başsağlığı

 İstanbul Küçükçekmece Sefaköy Muammer Aksoy Caddesi üzerindeki  bir inşaattaki 60 metrelik kule vinçin bilinmeyen bir nedenden dolayı yan taraftaki İstanbul Trabzonspor Kulübü'nün idari bölümünün üzerine devrilmesi sonucu içe..  »»

Başsağlığı

 Uzun yıllar Gençlerbirliği ve Eskişehirspor'un formlarını giyen, A Milli Takım eski oyuncusu  Burhan Tözer'in hayatını kaybettiğini büyük bir üzüntü ile öğrenmiş bulunuyoruz.Merhum Burhan Tözer'e Allah'tan rahmet, ..  »»

Başsağlığı

 Kayseri'de oynanan bir amatör karşılaşma görev yaptıktan sonra dönüş yolunda kaza yapan araçta bulunan Saha Komiseri İbrahim Karakoçluoğlu'nun hayatını kaybettiğini üzüntü ile öğrenmiş bulunuyoruz.Merhum, İbrahim Kar..  »»

TFF-TÜFAD Gelişim Ligleri Projemiz Başlıyor

 TFF-TÜFAD Ortak projelerimizden olan Coca-Cola Gelişim Ligleri TÜFAD Koordinatör Antrenörlerin, 21-22-23 Kasım 2015 tarihlerinde oynanacak müsabakalarda görevlendirilmeleri yapılarak uygulamamız başlatılmış oldu.Görevlendirilen ko..  »»

Samet Aybaba Eskişehirspor'da

 Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyemiz Samet Aybaba Eskişehirspor Teknik Direktörlüğüne getirildi. Eskişehirspor'da İsmail Kartal'dan boşalan Teknik direktörlük görevine getirilen Samet Aybaba'nın yardımcılığını Beşiktaşın efsane f..  »»

Bülent Korkmaz'ın Acı Günü

 2006-2009 dönemi Genel Merkez Yönetim Kurulu üyelerimizden Mersin İdmanyurdu takımının Teknik Direktörü Bülent Korkmaz'ın bir süredir rahatsız olan Annesi Nevin Korkmaz'ın vefat ettiğini üzüntü ile öğrenmiş bulunuyoruz...  »»
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Web Sayfamızı Nasıl Buldunuz ? 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği'ne aittir.