TÜFAD
ANASAYFA
GENEL MERKEZ
TARİHÇE
ŞUBELER
HABER ARŞİVİ
KURSLAR
EĞİTİM
BİLGİ BANKASI
E-DERNEK
İLETİŞİM
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Misyonumuz
Ülkemiz antrenörlerinin eğitimli, rekabet gücü yüksek, etik değerlere bağlı, bilim ve teknolojiden üst düzeyde faydalanan, standart birliği sağlamış faaliyet ve uygulamaları ile güven veren bireyler olmasını sağlayarak; spor ahlakı ve futbol kültürünün gelişmesine katkı sağlamaktır.

Vizyonumuz
Uluslararası düzeyde her yönüyle örnek alınan antrenörlerin var olduğu bir TÜRKİYE…


Kalite Politikamız

Üyelerimizin ve tüm paydaşlarımızın memnuniyetini önemseyen, etik kurallara bağlı, üyelerimizin bilgi ve birikimlerini sürekli geliştirerek, kalite sisteminin sürekli olmasını sağlamaktır.

Etik Değerlerimiz

Futbolda eşitlik, adalet ve şeffaflık anlayışını benimseyen, hoşgörü sahibi, eleştirel ve sorgulayıcı bakış açısına sahip, paylaşımcı, araştırıcı, mesleki ve kurumsal sorumluluğa sahip, futbol bilgisi ve değerleri konusunda toplumu aydınlatan, paydaşları ile etkileşim içerisinde hedeflere ulaşmayı kendine ilke edinmiştir.

Site İçi Arama
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği 
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Ziyaretçi Bilgileri
Aktif Ziyaretçi 10
Dün 1040
Bugün 184
Toplam 439128
IP 54.161.115.61
 

Genel Başkanımız Eskişehir Şubemizin 2. İftar'ına Katıldı

 Genel başkanımız İsmail DİLBER Eskişehir Şubemiz  tarafından içinde bulunduğumuz ramazan ayında ikincisi düzenlenen iftar yemeğine katıldı. Yemekte Eskişehir'deki spor gazetecilerine plaket verildi. Etkinlikte Genel Başkanımız..  »»

Aile Kutsalına Dil Uzatanları Şiddetle Kınıyoruz

 Futbol, kitleleri arkasından sürükleyen ,çok büyük heyecanlar yaşatan, sonucunda galibiyet,mağlubiyet veya beraberlikle biten bir seyir sporudur.Bu oyun dünyada da böyledir,ülkemizde de böyledir. Her koşulda bu üç sonuçtan biri k..  »»

Aldoğan Argon'u Kaybettik

 TÜFAD Ankara Şubemizin önceki başkanlarından Aldoğan ARGON hocamızı geçirdiği kalp krizi sonucu kaybetmiş bulunuyoruz. Aldoğan Hocamızın cenazesi 20 Haziran Pazartesi günü Kocatepe Camiinde kılınacak öğle namazına müteakip Karş..  »»

Genel Başkanımız Kütahya'da

 Genel Başkanımız İsmail Dilber Şube ziyaretlerine ve çeşitli etkinliklerine katılmaya devam ediyor. 18 Haziran Cumartesi günü Kütahya Şubemizin Gelişim seminerine ve yeni binanın açılışına katılan Genel başkanımız Kütahya'dan ..  »»

Genel Başkanımız İzmir Seminerine Katıldı

 Genel Başkanımız İsmail Dİlber, İzmir Şubemizce düzenlenen TFF-TÜFAD  Bölgesel Gelişim Seminerine Katıldı. Genel Başkanımız izleyicilerin yoğun ilgisiyle karşılaştı ve katıldığı söyleşide Antrenörlerimizin soru,istek ..  »»

32. Mülkümüz Düzce Şubemizin

 Sportif ve eğitsel çalışmaları yanında fiziki yapılanmalarada büyük önem TÜFAD 32.Mülkünü edindi.Düzce Şubemiz, İstanbul caddesi, İbrahimoğlu İş Merkezi 3.kat 152 nolu bağımsız bölümün sahibi oldu. Çalışma ofisi olarak k..  »»

Genel Başkanımız Konya'da İftar ve Ödül Törenine Katıldı

 Genel Başkanımız İsmail Dilber Konya Şubemizin düzenlediği iftar yemeği ve ödül törenine katıldı. Genel Başkanımız yaptığı konuşmada ..  »»
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Web Sayfamızı Nasıl Buldunuz ? 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği'ne aittir.

 
Online Games, Online Games play, Online Oyun, Online Play game