TÜFAD
ANASAYFA
GENEL MERKEZ
TARİHÇE
ŞUBELER
HABER ARŞİVİ
KURSLAR
EĞİTİM
BİLGİ BANKASI
E-DERNEK
İLETİŞİM
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Misyonumuz
Ülkemiz antrenörlerinin eğitimli, rekabet gücü yüksek, etik değerlere bağlı, bilim ve teknolojiden üst düzeyde faydalanan, standart birliği sağlamış faaliyet ve uygulamaları ile güven veren bireyler olmasını sağlayarak; spor ahlakı ve futbol kültürünün gelişmesine katkı sağlamaktır.

Vizyonumuz
Uluslararası düzeyde her yönüyle örnek alınan antrenörlerin var olduğu bir TÜRKİYE…


Kalite Politikamız

Üyelerimizin ve tüm paydaşlarımızın memnuniyetini önemseyen, etik kurallara bağlı, üyelerimizin bilgi ve birikimlerini sürekli geliştirerek, kalite sisteminin sürekli olmasını sağlamaktır.

Etik Değerlerimiz

Futbolda eşitlik, adalet ve şeffaflık anlayışını benimseyen, hoşgörü sahibi, eleştirel ve sorgulayıcı bakış açısına sahip, paylaşımcı, araştırıcı, mesleki ve kurumsal sorumluluğa sahip, futbol bilgisi ve değerleri konusunda toplumu aydınlatan, paydaşları ile etkileşim içerisinde hedeflere ulaşmayı kendine ilke edinmiştir.

Site İçi Arama
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği 
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Ziyaretçi Bilgileri
Aktif Ziyaretçi 4
Dün 103
Bugün 94
Toplam 9674
IP 54.92.239.120
 

Mesut Çanak Güven Tazeledi

 TÜFAD Kahramanmaraş Şube Başkanımız Mesut Çanak güven tazeledi. Kahramanmaraş şubemizin 17 Ocak 2015 Cumartesi günü yapılan 3. olağan genel kurulunda tek liste halinde girilen seçim sonucunda Mevcut şube başkanımız Mesut Çanak ve ..  »»

Futbol Federasyonu İstinye'den Riva'ya Taşındı

 Türkiye Futbol Federasyonu'nun İstinye'de yer alan idari merkezi , Riva'da yer alan Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri'ne taşındı.  Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri'n..  »»

Naganlu Kütahya Şubemizi Ziyaret Etti

 TÜFAD Genel Sekreterimiz , Muğla Şube Başkanımız Alaaddin Naganlu 25 Ocak Pazar günü Kütahya şubemizi ziyaret etti. Kütahya'da TÜFAD Kütahya Şube Başkanımız Doç.Dr. Mehmet Acet ve Yönetim kurulu üyeleriyle bir araya gelen Naganlu,..  »»

Aydın ve Antalya TFF Grassroots-C Lisans Antrenör Kursları Başarıyla Tamamlandı

 12-22 Ocak tarihleri arasında yapılan Aydın ve Antalya TFF Grassroots-C Lisans Antrenör kursları başarıyla tamamlandı.  TFF - TÜFAD işbirliğinde düzenlenen kurslarda 30'ar kursiyer eğitim gördü. Aydın'da kurucu başkan Kamber Alt..  »»

Samsunspor'un Futbol Şehitlerini 26. Yılında Saygıyla Anıyoruz

 26 yıl önce bugün Malatyaspor deplasmanına gitmek için yola çıkan Samsunspor kafilesi Havza ilçesi çıkışında karşı yönden gelen kamyonla  çarpışmış ve şarampole yuvarlanmıştı.Türk Futbolu Tarihinin en ac..  »»

Trabzon'da Geçmişe Saygı Paneli Yapıldı

 Derneğimizin kuruluşunun 50.yılı kapsamında Trabzon Şubemiz tarafından "Geçmişe Saygı" paneli ve "Hizmet Onur Ödülü" töreni düzenlendi. Etkinlikte  Trabzonspor’un şampiyonluklarında yardımcı antrenör olarak görev yap..  »»

Rize'li Antrenörlere Ergenlik Dönemi Gelişim Özellikleri Eğitimi Verildi

 TÜFAD Rize Şubemiz tarafından organize edilen etkinlikte 17 Ocak 2015 Cumartesi günü dernek binasında Psikolog Esra Alemdaroğlu tarafından Rize'li Antrenörlere  "Ergenlik Donemi Gelişim Ozelikleri" konulu eğitim verildi....  »»
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Web Sayfamızı Nasıl Buldunuz ? 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği'ne aittir.