TÜFAD
ANASAYFA
GENEL MERKEZ
TARİHÇE
ŞUBELER
HABER ARŞİVİ
KURSLAR
EĞİTİM
BİLGİ BANKASI
E-DERNEK
İLETİŞİM
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Misyonumuz
Ülkemiz antrenörlerinin eğitimli, rekabet gücü yüksek, etik değerlere bağlı, bilim ve teknolojiden üst düzeyde faydalanan, standart birliği sağlamış faaliyet ve uygulamaları ile güven veren bireyler olmasını sağlayarak; spor ahlakı ve futbol kültürünün gelişmesine katkı sağlamaktır.

Vizyonumuz
Uluslararası düzeyde her yönüyle örnek alınan antrenörlerin var olduğu bir TÜRKİYE…


Kalite Politikamız

Üyelerimizin ve tüm paydaşlarımızın memnuniyetini önemseyen, etik kurallara bağlı, üyelerimizin bilgi ve birikimlerini sürekli geliştirerek, kalite sisteminin sürekli olmasını sağlamaktır.

Etik Değerlerimiz

Futbolda eşitlik, adalet ve şeffaflık anlayışını benimseyen, hoşgörü sahibi, eleştirel ve sorgulayıcı bakış açısına sahip, paylaşımcı, araştırıcı, mesleki ve kurumsal sorumluluğa sahip, futbol bilgisi ve değerleri konusunda toplumu aydınlatan, paydaşları ile etkileşim içerisinde hedeflere ulaşmayı kendine ilke edinmiştir.

Site İçi Arama
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği 
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Ziyaretçi Bilgileri
Aktif Ziyaretçi 2
Dün 600
Bugün 885
Toplam 100190
IP 54.161.110.186
 

Bolu'da İrfan Ulusan Güven Tazeledi

 Bolu Şubemizin 03 Temmuz 2015 Cuma günü yapılan  Olağan Genel Kurulunda İrfan Ulusan  güven tazeledi. Genel kurulda tek liste halinde girilen seçimler sonucunda mevcut şube başkanımız İrfan Ulusan ve ekibi ..  »»

Elazığ'da Münir Yılmaz Güven Tazeledi

 Elazığ Şubemizin 04 Temmuz 2015 Cumartesi günü yapılan 5. Olağan Genel Kurulunda Münir Yılmaz  güven tazeledi. Katılımın oldukça yüksek olduğu Genel kurulda tek liste halinde girilen seçimler sonucunda mevcut şube başkanımız..  »»

BAL' a Katılacak Takımların Kriterleri Belirlendi

 Türkiye Futbol Federasyonu Amatör İşler Müdürlüğü 2015-2016 Futbol Sezonunda Bölgesel Amatör Lige (BAL) katılacak takımların kriterlerini açıkladı.TF..  »»

Genel Başkanımız Antalya'da İftar Açtı

  Antalya Şubemizin düzenlediği ve  Genel Başkanımız İsmail Dilberin'de katıldığı iftar yemeğinde Antalya’daki spor severler ve spor adamları bir araya geldi. Antalya spor camiası TÜFAD’ın iftar yeme..  »»

Tamer İlaçan Güven Tazeledi

 Sakarya Şubemizin 22 Haziran 2015 Pazartesi günü yapılan Olağan Genel Kurulunda Tamer İlaçan güven tazeledi. Genel kurulda tek liste halinde girilen seçimler sonucunda mevcut şube başkanımız Tamer İlaçan ve ekibi oybirliği ile göreve..  »»

Trabzon Şubemizde Hayrettin Tekelioğlu Dönemi

 Trabzon Şubemizin 28 Haziran 2015 Pazar günü yapılan 12. Olağan Genel Kurunda Hayrettin Tekelioğlu ve ekibi göreve getirlidi.Genel kurulda mevcut Başkan Nurettin Balaban ve Hayrettin Tekelioğlu'nun hazırladığı iki liste halinde giri..  »»

Grassroots Gönüllü Liderlik Kursu Ankara'da Açılıyor

 Türkiye Futbol Federasyonu tarafından 23-24 Temmuz 2015 tarihinde Ankara'da "Grassroots Gönüllü Liderlik Kursu" açılyor. 2 gün sürecek olan kurs'a TFF'nin kurs başvuru sisteminden bu  kurs için başvurularını yapmış olan herk..  »»
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Web Sayfamızı Nasıl Buldunuz ? 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği'ne aittir.