TÜFAD
ANASAYFA
GENEL MERKEZ
TARİHÇE
ŞUBELER
HABER ARŞİVİ
KURSLAR
EĞİTİM
BİLGİ BANKASI
E-DERNEK
İLETİŞİM
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Misyonumuz
Ülkemiz antrenörlerinin eğitimli, rekabet gücü yüksek, etik değerlere bağlı, bilim ve teknolojiden üst düzeyde faydalanan, standart birliği sağlamış faaliyet ve uygulamaları ile güven veren bireyler olmasını sağlayarak; spor ahlakı ve futbol kültürünün gelişmesine katkı sağlamaktır.

Vizyonumuz
Uluslararası düzeyde her yönüyle örnek alınan antrenörlerin var olduğu bir TÜRKİYE…


Kalite Politikamız

Üyelerimizin ve tüm paydaşlarımızın memnuniyetini önemseyen, etik kurallara bağlı, üyelerimizin bilgi ve birikimlerini sürekli geliştirerek, kalite sisteminin sürekli olmasını sağlamaktır.

Etik Değerlerimiz

Futbolda eşitlik, adalet ve şeffaflık anlayışını benimseyen, hoşgörü sahibi, eleştirel ve sorgulayıcı bakış açısına sahip, paylaşımcı, araştırıcı, mesleki ve kurumsal sorumluluğa sahip, futbol bilgisi ve değerleri konusunda toplumu aydınlatan, paydaşları ile etkileşim içerisinde hedeflere ulaşmayı kendine ilke edinmiştir.

Site İçi Arama
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği 
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Ziyaretçi Bilgileri
Aktif Ziyaretçi 3
Dün 114
Bugün 52
Toplam 3688
IP 54.145.243.51
 

Antrenörler Hayat Kurtardı

 İskenderun 5 Temmuz Stadı yan sahasında oynanan maçta İskenderunspor 1967 ile Belen Belediyespor karşılaştı. Maçta ilk yarının sonlarında gelişen atakta hava topuna birlikte yükselen Belen Belediyespor'lu Fatih Toluyağ ile İskenderun..  »»

Genel Merkez Yönetim Kurulu ve Şube Başkanları Toplantısı 23-24 Aralık'ta Yapılıyor

 TUFAD'ın 2014 yılı son toplantısı 23-24 Aralık 2014 tarihinde Antalya'da yapılıyor. 2014 yılında yönetim kurulu olarak Ankara'da yapılan beş toplantıyla birlikte, Yönetim Kurulu ve Şube Başkanlarıyla birleşik yapılacak dördüncü..  »»

K.Maraş ve Malatya TFF Grassroots-C Kursları Başladı

 K.Maraş ve Malatya TFF Grassroots-C Lisans Antrenör kursları başladı. TFF - TÜFAD işbirliğinde düzenlenmekte olan kurslar 15-25 Aralık tarihleri arasında 10 gün süreyle devam edecek. Sadece TFF Kurs başvuru sistemind..  »»

MHK' nin Yeni Başkanı Yusuf Namoğlu

 Zekeriya Alp'in istifasından sonra toplanan Türkiye Futbol Federasyonu Yönetim Kurulu ,Merkez Hakem Kurulu Başkanlığına Yusuf Namoğlu'nu atadı. Yusuf Namoğlu yeni MHK üyelerini kendisi belirleyecek.Yusuf Namoğlu'nu tebrik eder,başar..  »»

Dilber, Şuker İle Bir araya Geldi

 Hırvatistan'ın başkenti Zagreb'de devam eden 35. AEFCA Sempozyumu kapsamında Genel Başkanımız İsmail Dilber, bir döneme imzasını atmış dünyaca ünlü Futbolcu, şimdiki Hırvatistan Futbol Fede..  »»

35. AEFCA Sempozyumu Hırvatistan'da Yapılıyor

 Avrupa Futbol Antrenörleri Dernekleri Birliği'nin (AEFCA) 35. Sempozyumu Hırvatistan'ın başkenti Zagreb'de yapılıyor.Genel Başkanımız İsmail DİLBER'in Başkan Yardımcısı olarak görev yaptığı AEFCA'nın 35. Sempozyumu 09-12 Ara..  »»

Osman Özköylü Özür Diledi

 Kayserispor-Osmanlıspor maçının ardından yaşanan olayların gündem oluşturduğunu kaydeden Osman Özköylü, "Anılan olayların içerisinde olmak, daha doğrusu kurgulanan bir senaryonun içine çekilmiş olmak ve buna müsaade etmiş o..  »»
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Web Sayfamızı Nasıl Buldunuz ? 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği'ne aittir.