TÜFAD
ANASAYFA
GENEL MERKEZ
TARİHÇE
ŞUBELER
HABER ARŞİVİ
KURSLAR
EĞİTİM
BİLGİ BANKASI
E-DERNEK
İLETİŞİM
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Misyonumuz
Ülkemiz antrenörlerinin eğitimli, rekabet gücü yüksek, etik değerlere bağlı, bilim ve teknolojiden üst düzeyde faydalanan, standart birliği sağlamış faaliyet ve uygulamaları ile güven veren bireyler olmasını sağlayarak; spor ahlakı ve futbol kültürünün gelişmesine katkı sağlamaktır.

Vizyonumuz
Uluslararası düzeyde her yönüyle örnek alınan antrenörlerin var olduğu bir TÜRKİYE…


Kalite Politikamız

Üyelerimizin ve tüm paydaşlarımızın memnuniyetini önemseyen, etik kurallara bağlı, üyelerimizin bilgi ve birikimlerini sürekli geliştirerek, kalite sisteminin sürekli olmasını sağlamaktır.

Etik Değerlerimiz

Futbolda eşitlik, adalet ve şeffaflık anlayışını benimseyen, hoşgörü sahibi, eleştirel ve sorgulayıcı bakış açısına sahip, paylaşımcı, araştırıcı, mesleki ve kurumsal sorumluluğa sahip, futbol bilgisi ve değerleri konusunda toplumu aydınlatan, paydaşları ile etkileşim içerisinde hedeflere ulaşmayı kendine ilke edinmiştir.

Site İçi Arama
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği 
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Ziyaretçi Bilgileri
Aktif Ziyaretçi 9
Dün 211
Bugün 131
Toplam 14961
IP 50.16.75.46
 

Edebiyatımızın Ustasını Kaybettik

 Edebiyatımızın en büyük değerlerinden Yaşar Kemal'i kaybettik. Cumhuriyetle yaşıt Yaşar Kemal, 1923 yılında doğdu. Yaşar Kemal'in en önemli eseri olarak kabul edilen İnce Memed, yaklaşık kırk dile çevrilerek yayımlandı. Pek..  »»

Adana ve Kocaeli TFF-C Kursları Sona Erdi

 Adana ve Kocaeli TFF Grassroots-C Lisans Antrenör kursları sona erdi. TFF - TÜFAD işbirliğinde düzenlenmekte olan kurslar 16-26 Şubat tarihlerinde 10 gün süren kurslar  uygulama sınavlarıyla sona erdi.. Sadece TFF Kurs başvuru s..  »»

Özgecan Aslan'ın Vahşice Katledilmesi Kınandı

  Ülkemizde kadına yönelik cinsel taciz ve saldırıların, cinsiyet ayrımcılığının çok büyük bir tehlikeyi ve toplumsal çöküşü de içerisinde barındıran bir katledilişin daha üzüntüsünü yaşıyoruz. Bu üzüntümüz ..  »»

Kırıkkale'de Antrenör Hakem İlişkileri Paneli

 Derneğimizin kuruluşunun 50. yılında şubelerimiz etkinliklerine hızla devam ediyor. Kırıkkale'de 50. Yıl sergisi ve Veteranlar futsal turnuvasından sonra taban birliklerinin uyumu için büyük önem taşıyan Antrenör Hakem ilişkileri pa..  »»

Uşak'ta 50. Yılda 50 Bin Çocuk Turnuvası Yapıldı

 Derneğimizin kuruluşunun 50. yılı etkinleri kapsamındaki "50. Yılda 50 Bin Çocuk" projesine Uşak'ta da devam edild..  »»

Kırıkkale'de 50. Yıl Futsal Turnuvası

 Kırıkkale Şubemiz 50.yıl etkinlikleri kapsamında  50 Yıl Veteranlar futsal turnuvası düzenledi.4 takımın katılımı ile yapılan turnuva sonunda şen..  »»

Batman'da 50.Yıl Seçmeleri Yapıldı

 Derneğimizin kuruluşunun 50. yılı etkinlikleri kapsamında TÜFAD şubelerince yapılmakta olan 50.Yılda 50 Bin çocuk etkinliğinde Batman'da 2002 doğumluların ilk seçmeleri tamamlandı.TÜFAD Batman Şuba Başkanımız Ahmet Öner ;50. kuru..  »»
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Web Sayfamızı Nasıl Buldunuz ? 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği'ne aittir.