TÜFAD
ANASAYFA
GENEL MERKEZ
TARİHÇE
ŞUBELER
HABER ARŞİVİ
KURSLAR
EĞİTİM
BİLGİ BANKASI
E-DERNEK
İLETİŞİM
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Misyonumuz
Ülkemiz antrenörlerinin eğitimli, rekabet gücü yüksek, etik değerlere bağlı, bilim ve teknolojiden üst düzeyde faydalanan, standart birliği sağlamış faaliyet ve uygulamaları ile güven veren bireyler olmasını sağlayarak; spor ahlakı ve futbol kültürünün gelişmesine katkı sağlamaktır.

Vizyonumuz
Uluslararası düzeyde her yönüyle örnek alınan antrenörlerin var olduğu bir TÜRKİYE…


Kalite Politikamız

Üyelerimizin ve tüm paydaşlarımızın memnuniyetini önemseyen, etik kurallara bağlı, üyelerimizin bilgi ve birikimlerini sürekli geliştirerek, kalite sisteminin sürekli olmasını sağlamaktır.

Etik Değerlerimiz

Futbolda eşitlik, adalet ve şeffaflık anlayışını benimseyen, hoşgörü sahibi, eleştirel ve sorgulayıcı bakış açısına sahip, paylaşımcı, araştırıcı, mesleki ve kurumsal sorumluluğa sahip, futbol bilgisi ve değerleri konusunda toplumu aydınlatan, paydaşları ile etkileşim içerisinde hedeflere ulaşmayı kendine ilke edinmiştir.

Site İçi Arama
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği 
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Ziyaretçi Bilgileri
Aktif Ziyaretçi 15
Dün 938
Bugün 187
Toplam 175456
IP 107.21.171.233
 

TFF Üniversite-Okul Projesinin bilgilendirme toplantısı İstanbulda yapıldı

 Türkiye Futbol Federasyonu'nun Ülker'in desteği ve 24 Üniversite ile işbirliği yaparak gerçekleştireceği Üniversite - Okul Projesi'nin bilgilendirme toplantısı, TFF ve Ülker yetkilileri ile  üniversite koordinatörlerinin katılım..  »»

UÇK Talimatında Değişiklik

 TFF Yönetim Kurulu'nun 29.09.2015 tarih ve 6 sayılı toplantısında alınan kararla, "Uyuşmazlık Çözüm Kurulu Talimatı"nda değişiklik yapıldı.Yapılan değişiklikle talima Geçici Madde :1 eklenmiş olup aşağıdaki gibidir...  »»

Muğla'da Saha Komiserlerine Kıyafet Desteği

 TÜFAD Muğla Şubemiz, zor şartlar altında görev yapan Saha Komiserleri Derneğine destek olmak amacıyla 30 Takım kıyafet(pantolon-gömlek) hediye etti. Spora ve spor camiasına her zaman destek olan Türkiye Futbol Antrenörleri Der..  »»

TÜFAD Genel Merkez 23. Olağan Genel Kurul İlanı

 TÜFAD Genel Merkez 23. Olağan Genel Kurulu 12-19 Ekim 2015 Tarihinde Ankara'da yapılacaktır.Genel Kurul İlanı için tıklayınız..  »»

TFF-TÜFAD İşbirliği Projeleri Şube Başkanlarımıza Anlatıldı

 Türkiye Futbol Federasyonu ve Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği İşbirliği Projeleri, Antalya'da yapılan TÜFAD Genel Merkez Yönetim Kurulu ve Şube Başkanları toplantısında anlatıldı.TFF Proje Geliştirme Sorumlusu Tamer Güney ..  »»

Hıdırağa Köyü Muhtarına Plaket Verildi

 Edirne İli Hıdırağa Köyü Muhtarı Ahmet Karaduman'a TÜFAD'a desteği ve köyün gençlerine yaptığı sportif etkinlikler nedeniyle Genel Merkezimiz tarafından teşekkür Plaketi takdim edildi.Muhtar Ahmet Karaduman, köyün stadını T..  »»

Milli Takımımızı kutluyoruz

 A Millî Takımımız, 2016 Avrupa Şampiyonası Elemeleri A Grubu'nda Konya Büyükşehir Stadında oynanan 8. maçında  Hollanda'yı 3-0 yendi ve gruptaki iddiasını devam ettirdi. Milli takımımızın gollerini Oğuzhan Özyakup,Arda Turan..  »»
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Web Sayfamızı Nasıl Buldunuz ? 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği'ne aittir.