TÜFAD
ANASAYFA
GENEL MERKEZ
TARİHÇE
ŞUBELER
HABER ARŞİVİ
KURSLAR
EĞİTİM
BİLGİ BANKASI
E-DERNEK
İLETİŞİM
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Misyonumuz
Ülkemiz antrenörlerinin eğitimli, rekabet gücü yüksek, etik değerlere bağlı, bilim ve teknolojiden üst düzeyde faydalanan, standart birliği sağlamış faaliyet ve uygulamaları ile güven veren bireyler olmasını sağlayarak; spor ahlakı ve futbol kültürünün gelişmesine katkı sağlamaktır.

Vizyonumuz
Uluslararası düzeyde her yönüyle örnek alınan antrenörlerin var olduğu bir TÜRKİYE…


Kalite Politikamız

Üyelerimizin ve tüm paydaşlarımızın memnuniyetini önemseyen, etik kurallara bağlı, üyelerimizin bilgi ve birikimlerini sürekli geliştirerek, kalite sisteminin sürekli olmasını sağlamaktır.

Etik Değerlerimiz

Futbolda eşitlik, adalet ve şeffaflık anlayışını benimseyen, hoşgörü sahibi, eleştirel ve sorgulayıcı bakış açısına sahip, paylaşımcı, araştırıcı, mesleki ve kurumsal sorumluluğa sahip, futbol bilgisi ve değerleri konusunda toplumu aydınlatan, paydaşları ile etkileşim içerisinde hedeflere ulaşmayı kendine ilke edinmiştir.

Site İçi Arama
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği 
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Ziyaretçi Bilgileri
Aktif Ziyaretçi 13
Dün 204
Bugün 131
Toplam 25381
IP 54.204.243.45
 

Kadınların Şampiyonu Konakspor

 Kadınlar 1. Ligi'nde 2014-2015 sezonunun şampiyonu Konak Belediyespor oldu. İzmir ekibi, İzmit İsmetpaşa Stadı'nda yapılan karşılaşmada Ataşehir Belediyespor'u 54. dakikada Yağmur Uraz ve 72. dakikada Esra Erol'un attığı gollerle 2-0 ..  »»

Eekişehir TFF- C Lisans Antrenör Kursu Başladı

 Eskişehir TFF Grassroots-C Lisans Antrenör kursu başladı. TFF - TÜFAD işbirliğinde düzenlenen kurs 20-30 Nisan tarihleri arasında 10 gün sürecek. Sadece TFF Kurs başvuru sisteminden başvurularını yapan adayların katılabildikleri kurs..  »»

Trabzon Erdoğdu Anadolu Lisesi Dünya Şampiyonu

 Guatemala'da düzenlenen Okul Sporları Dünya Futbol Şampiyonası finalinde Brezilya temsilcisini 2-1 yenerek şampiyon olan ve büyük bir başarı kazanan Trabzon Erdoğdu Anadolu Lisesi'nin Teknik Kadro,futbolcuları ve tüm emeği geçenleri ku..  »»

Başsağlığı

 Beynelmilel eski hakemlerimizden Aykan Köseoğlu'nun vefat ettiğini üzüntü ile öğrenmiş bulunuyoruz.Merhum Aykan Köseoğlu'na Allah'tan rahmet, ailesi,yakınları ve futbol ailesine başsağlığı dileriz.   TÜFAD Genel Me..  »»

Alexander Hleb'i Şiddetle Kınıyoruz

 Spor Toto Süper Lig takımlarımızdan Gençlerbirliği'nin Belarus'lu futbolcusu Alexander Hleb'in Fransa'da yayınlanan bir dergiye yaptığı "Türk antrenörler aptal" şeklindeki açıklaması bir sporcuya     yakışan açıklama de..  »»

Erol Yurtbilir'e Plaket Verildi

 TÜFAD,  önceki şube başkanlarımıza vefa ve kadirşinaslık örneği göstermeye devam ediyor. Genel Merkez Yönetim Kurulumuzun daha önce aldığı karar gereğince önceki şube başkanlarımıza teşekkür plaketi verilmesi uygulaması ..  »»

UEFA ve AEFCA İşbirliği Yapacak

 İsviçre'nin başkenti Zürih'te devam etmekte olan Avrupa Futbol Antrenörleri Dernekleri Birliğinin(AEFCA) yönetim kurulu toplantısında UEFA ve AEFCA yetkililerinin biraraya gelmesi sonucu yapılan görüşmelerde işbirliği yapılmasına kar..  »»
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Web Sayfamızı Nasıl Buldunuz ? 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği'ne aittir.