TÜFAD
ANASAYFA
GENEL MERKEZ
TARİHÇE
ŞUBELER
HABER ARŞİVİ
KURSLAR
EĞİTİM
BİLGİ BANKASI
E-DERNEK
İLETİŞİM
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Misyonumuz
Ülkemiz antrenörlerinin eğitimli, rekabet gücü yüksek, etik değerlere bağlı, bilim ve teknolojiden üst düzeyde faydalanan, standart birliği sağlamış faaliyet ve uygulamaları ile güven veren bireyler olmasını sağlayarak; spor ahlakı ve futbol kültürünün gelişmesine katkı sağlamaktır.

Vizyonumuz
Uluslararası düzeyde her yönüyle örnek alınan antrenörlerin var olduğu bir TÜRKİYE…


Kalite Politikamız

Üyelerimizin ve tüm paydaşlarımızın memnuniyetini önemseyen, etik kurallara bağlı, üyelerimizin bilgi ve birikimlerini sürekli geliştirerek, kalite sisteminin sürekli olmasını sağlamaktır.

Etik Değerlerimiz

Futbolda eşitlik, adalet ve şeffaflık anlayışını benimseyen, hoşgörü sahibi, eleştirel ve sorgulayıcı bakış açısına sahip, paylaşımcı, araştırıcı, mesleki ve kurumsal sorumluluğa sahip, futbol bilgisi ve değerleri konusunda toplumu aydınlatan, paydaşları ile etkileşim içerisinde hedeflere ulaşmayı kendine ilke edinmiştir.

Site İçi Arama
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği 
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Ziyaretçi Bilgileri
Aktif Ziyaretçi 2
Dün 108
Bugün 17
Toplam 1981
IP 54.81.92.174
 

Nevşehir Şubemizden Genel Başkanımıza Ziyaret

 Şubelerimizin Genel Başkanımıza ziyaretleri devam ediyor. Nevşehir Şube Başkanımız Kenan Gerçeker, Başkan Yardımcıları Kemal Belirir ve Mehmet Bilgin ile  Ankara'da Genel Başkanımız İsmail Dilber'i ziyaret ettiler...  »»

Kütahya Şubemizden Genel Başkanımıza Ziyaret

 Kütahya Şube Başkanımız Doç.Dr.Mehmet Acet,Yönetim Kurulu Üyeleri Başkan Yardımcıları Şükrü İpek,Bülent Geren,Özdemir Arat ve Ofis Sorumlusu Hamza Pekkaya  Ankara'da Genel Başkanımız İsmail Dilber'i ziyaret ettiler...  »»

M.Ercan SÜSOY Güven Tazeledi

 TÜFAD Tokat Şube Başkanımız Mustafa Ercan SÜSOY güven tazeledi. 29 ekim 2014 Çarşamba günü yapılan Tokat şubemizin olağan genel kurulunda tek liste ile girilen seçimlerde mevcut Şube Başkanımız Mustafa Ercan SÜSOY ve listesi oybir..  »»

Genel Merkez Yönetim Kurulu Toplantısı 24-25 Kasım'da Ankara'da Yapılıyor

 2014-5 Genel Merkez Yönetim Kurulu Toplantısı 24-25 Kasım'da Ankara'da TÜFAD Prestige Hotel'de yapılacak. Genel Başkanımız İsmail DİLBER başkanlığında yapılacak toplantıda gündem konuları görüşülecek...  »»

Ulu Önderimizi Saygıyla ve Özlemle Anıyoruz

 Bağımsızlık Savaşının kazanılmasının ardından, tarihimizin en büyük aydınlanma ve çağdaşlaşma hareketini başlatan Atatürk,  kurduğu Cumhuriyet ve yaşama geçirdiği devrimlerle ulusumuzu çağdaş medeniyetler seviyesi..  »»

Menderes TÜREL; TÜFAD Güzel İşler Yapıyor

 TÜFAD, 28 Ekim Salı günü Antalya Büyükşehir  Belediye Başkanı Menderes TÜREL i makamında ziyaret etti.Genel Başkan İsmail DİLBER, genel başkan yardımcıları Metin Türel,Tınaz Tırpan,Nevzat Güzelırmak,Hüdai ..  »»

Anadolu Gençlik Spor Zirvesi Başladı

  T.C. Gençlik ve Spor Bakanlığı Proje ve Koordinasyon Genel Müdürlüğü ve Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği tarafından 29 Ekim 2014 – 1 Kasım 2014 tarihleri arasında Antalya ilinde düzenlenen Gençlik Proj..  »»
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Web Sayfamızı Nasıl Buldunuz ? 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği'ne aittir.