TÜFAD
ANASAYFA
GENEL MERKEZ
TARİHÇE
ŞUBELER
HABER ARŞİVİ
KURSLAR
EĞİTİM
BİLGİ BANKASI
E-DERNEK
İLETİŞİM
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Misyonumuz
Ülkemiz antrenörlerinin eğitimli, rekabet gücü yüksek, etik değerlere bağlı, bilim ve teknolojiden üst düzeyde faydalanan, standart birliği sağlamış faaliyet ve uygulamaları ile güven veren bireyler olmasını sağlayarak; spor ahlakı ve futbol kültürünün gelişmesine katkı sağlamaktır.

Vizyonumuz
Uluslararası düzeyde her yönüyle örnek alınan antrenörlerin var olduğu bir TÜRKİYE…


Kalite Politikamız

Üyelerimizin ve tüm paydaşlarımızın memnuniyetini önemseyen, etik kurallara bağlı, üyelerimizin bilgi ve birikimlerini sürekli geliştirerek, kalite sisteminin sürekli olmasını sağlamaktır.

Etik Değerlerimiz

Futbolda eşitlik, adalet ve şeffaflık anlayışını benimseyen, hoşgörü sahibi, eleştirel ve sorgulayıcı bakış açısına sahip, paylaşımcı, araştırıcı, mesleki ve kurumsal sorumluluğa sahip, futbol bilgisi ve değerleri konusunda toplumu aydınlatan, paydaşları ile etkileşim içerisinde hedeflere ulaşmayı kendine ilke edinmiştir.

Site İçi Arama
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği 
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Ziyaretçi Bilgileri
Aktif Ziyaretçi 5
Dün 116
Bugün 67
Toplam 2798
IP 23.22.2.150
 

Hamza Hamzaoğlu'nun Acı Kaybı

 A Milli Takım Antrenörü ve Genç Milli Takımlar Sorumlusu Hamza Hamzaoğlu'nun babası Ahmet Hamzaoğlu vefat etti.Ahmet Hamzaoğlu'nun cenazesi yarın (27.11.2014 Perşembe günü) İzmir Balçova Merkez Camii'nde ..  »»

Geçmiş Olsun Cüneyt Çakır

 FIFA kokartlı hakemlerimizden Cüneyt Çakır, Pazar günü oynanan Gençlerbirliği-Kardemir Karabükspor karşılaşmasının ilk yarısının sonunda bir rahatsızlık geçirdi ve maçık ikinci yarısına çıkamadı. Hastaneye kaldırılarak ba..  »»

Erzincan ve Kayseri TFF Grassroots-C Lisans Kursları Başarıyla Devam Ediyor

 2014-2015 Sezonu TFF Grassroots-C Lisans Antrenör kursları başarıyla devam ediyor. TFF - TÜFAD işbirliğinde düzenlenmekte olan kurslar 17-27 kasım tarihleri arasında 10 gün süreyle devam edecek. Erzincan'da  Nedim Karadeniz ve Aykut ..  »»

Nevşehir Şubemizden Genel Başkanımıza Ziyaret

 Şubelerimizin Genel Başkanımıza ziyaretleri devam ediyor. Nevşehir Şube Başkanımız Kenan Gerçeker, Başkan Yardımcıları Kemal Belirir ve Mehmet Bilgin ile  Ankara'da Genel Başkanımız İsmail Dilber'i ziyaret ettiler...  »»

Kütahya Şubemizden Genel Başkanımıza Ziyaret

 Kütahya Şube Başkanımız Doç.Dr.Mehmet Acet,Yönetim Kurulu Üyeleri Başkan Yardımcıları Şükrü İpek,Bülent Geren,Özdemir Arat ve Ofis Sorumlusu Hamza Pekkaya  Ankara'da Genel Başkanımız İsmail Dilber'i ziyaret ettiler...  »»

M.Ercan SÜSOY Güven Tazeledi

 TÜFAD Tokat Şube Başkanımız Mustafa Ercan SÜSOY güven tazeledi. 29 ekim 2014 Çarşamba günü yapılan Tokat şubemizin olağan genel kurulunda tek liste ile girilen seçimlerde mevcut Şube Başkanımız Mustafa Ercan SÜSOY ve listesi oybir..  »»

Genel Merkez Yönetim Kurulu Toplantısı 24-25 Kasım'da Ankara'da Yapılıyor

 2014-5 Genel Merkez Yönetim Kurulu Toplantısı 24-25 Kasım'da Ankara'da TÜFAD Prestige Hotel'de yapılacak. Genel Başkanımız İsmail DİLBER başkanlığında yapılacak toplantıda gündem konuları görüşülecek...  »»
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Web Sayfamızı Nasıl Buldunuz ? 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği'ne aittir.