TÜFAD
ANASAYFA
GENEL MERKEZ
TARİHÇE
ŞUBELER
HABER ARŞİVİ
KURSLAR
EĞİTİM
BİLGİ BANKASI
E-DERNEK
İLETİŞİM
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Misyonumuz
Ülkemiz antrenörlerinin eğitimli, rekabet gücü yüksek, etik değerlere bağlı, bilim ve teknolojiden üst düzeyde faydalanan, standart birliği sağlamış faaliyet ve uygulamaları ile güven veren bireyler olmasını sağlayarak; spor ahlakı ve futbol kültürünün gelişmesine katkı sağlamaktır.

Vizyonumuz
Uluslararası düzeyde her yönüyle örnek alınan antrenörlerin var olduğu bir TÜRKİYE…


Kalite Politikamız

Üyelerimizin ve tüm paydaşlarımızın memnuniyetini önemseyen, etik kurallara bağlı, üyelerimizin bilgi ve birikimlerini sürekli geliştirerek, kalite sisteminin sürekli olmasını sağlamaktır.

Etik Değerlerimiz

Futbolda eşitlik, adalet ve şeffaflık anlayışını benimseyen, hoşgörü sahibi, eleştirel ve sorgulayıcı bakış açısına sahip, paylaşımcı, araştırıcı, mesleki ve kurumsal sorumluluğa sahip, futbol bilgisi ve değerleri konusunda toplumu aydınlatan, paydaşları ile etkileşim içerisinde hedeflere ulaşmayı kendine ilke edinmiştir.

Site İçi Arama
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği 
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Ziyaretçi Bilgileri
Aktif Ziyaretçi 5
Dün 932
Bugün 407
Toplam 556077
IP 54.242.53.253
 

Antalya TFF-C Kursuna Genel Başkanımızın Adı Verildi

 19-29 Eylül 2016 tarihleri arasında Antalya'da yapılmakta olan TFF Grassroots-C Lisans Antrenör Kursuna Genel Başkanımız İsmail Dilber'in adı verildi.Antalya Şube Başkanımız Şakir Filiz;  kursumuza Türk futboluna gerek Futbol Fede..  »»

Bölgesel Amatör Lig (BAL) Statüsü Yayınlandı

 2016-2017 Sezonu Bölgesel Amatör Ligi (BAL) Müsabakaları Statüsü, 22 Eylül 2016 tarihinde TFF'nin resmi internet sitesi TFF.ORG'da yayınlanarak yürürlüğe girdi...  »»

Antalya ve Eskişehir TFF-C Kursları Başladı

 Antalya ve Eskişehir TFF-C Kursları Başladı. TFF - TÜFAD işbirliğinde düzenlenen ve 19-29 Eylül 2016 tarihleri arasında 10 gün sürecek  kurslarda Antalya'da Atilla Yüce ve Emrah Aykut, Eskişehir'de Nur Mustafa Gülen ve Emre Özbay..  »»

Gelişim Ligleri Müsabaka Koordinatörleri Semineri Başlıyor

 TFF-TÜFAD Ortak projelerinden olan ve geçtiğimiz sezon başarıyla uygulanan Gelişim Ligleri Maç Koordinatörleri uygulamasına bu sezonda da devam edilecek.Bu kapsamda TÜFAD Şube Başkanlıkları tarafından belirlenen 144 Müsabak..  »»

İstanbul'da Metin Türel TFF-C Kursu Başladı

 TÜFAD İstanbul Şubemiz tarafından 19-29 Eylül tarihleri arasında yapılacak olan TFF Grassroots-C Kursuna Genel Başkan Yardımcımız, Türk Futbolunun duayeni Büyük Usta Metin TÜREL'in adı veridi. TFF - TÜFAD işbirliğinde dü..  »»

Beşiktaş'ın Efsanelerinden Fehmi Sağınoğlu'nu Kaybettik

 Bir döneme damga vuran Beşiktaş'ın efsane futbolcularından sol bek  Fehmi Sağınoğlu'nun hayatını kaybettiğini büyük üzüntü ile öğrenmiş bulunuyoruz.1937 yılında doğan Fehmi Sağınoğlu Süper Lig'de Beşiktaş v..  »»

UEFA'nın Yeni Başkanı Aleksander Ceferin

 UEFA'nın yeni başkanı, Slovenya Futbol Federasyonu Başkanı Aleksander Ceferin oldu.FIFA Etik Komitesi tarafından futboldan 4 yıl men cezası alan UEFA'nın önceki başkanı Fransız futbol adamı Michel Platini, geçtiğimiz Mayıs..  »»
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Web Sayfamızı Nasıl Buldunuz ? 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği'ne aittir.