TÜFAD
ANASAYFA
GENEL MERKEZ
TARİHÇE
ŞUBELER
HABER ARŞİVİ
KURSLAR
EĞİTİM
BİLGİ BANKASI
E-DERNEK
İLETİŞİM
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Misyonumuz
Ülkemiz antrenörlerinin eğitimli, rekabet gücü yüksek, etik değerlere bağlı, bilim ve teknolojiden üst düzeyde faydalanan, standart birliği sağlamış faaliyet ve uygulamaları ile güven veren bireyler olmasını sağlayarak; spor ahlakı ve futbol kültürünün gelişmesine katkı sağlamaktır.

Vizyonumuz
Uluslararası düzeyde her yönüyle örnek alınan antrenörlerin var olduğu bir TÜRKİYE…


Kalite Politikamız

Üyelerimizin ve tüm paydaşlarımızın memnuniyetini önemseyen, etik kurallara bağlı, üyelerimizin bilgi ve birikimlerini sürekli geliştirerek, kalite sisteminin sürekli olmasını sağlamaktır.

Etik Değerlerimiz

Futbolda eşitlik, adalet ve şeffaflık anlayışını benimseyen, hoşgörü sahibi, eleştirel ve sorgulayıcı bakış açısına sahip, paylaşımcı, araştırıcı, mesleki ve kurumsal sorumluluğa sahip, futbol bilgisi ve değerleri konusunda toplumu aydınlatan, paydaşları ile etkileşim içerisinde hedeflere ulaşmayı kendine ilke edinmiştir.

Site İçi Arama
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği 
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Ziyaretçi Bilgileri
Aktif Ziyaretçi 11
Dün 1293
Bugün 246
Toplam 748267
IP 54.197.187.2
 

Futbolumuza Çirkin Saldırıyı Kınıyoruz

 Kasımpaşa müsabakası sonrası Bursaspor kafilesini taşıyan otobüsü durdurarak futbolculara saldıran ve otobüse hasar veren futbol saldırganlarını şiddetle kınıyor,suçluların bir an önce yakalanarak adalete teslim edilmelerini ..  »»

Beşiktaş'ı Tebrik Ederiz

 UEFA Avrupa Ligi'ndeki temsilcimiz Beşiktaş, 3-1 kazandığı  maçın rövanşında İsrail'in H. Beer-Sheva takımını 2-1 yenerek Son 16 Turu'na kaldı.. Vodofone Arena Stadyumu'nda oyananan karşılaşmada Beşiktaş'ın gollerini 17. dak..  »»

e-Otomasyon 2. Grup Eğitimi Yapıldı

 TÜFAD Şube yetkililerine yönelik planlanan e-Otomasyon  eğitimi seminerinin ikincisi  13-14 Şubat 2017 tarihinde Antalya’da gerçekleştirildi. Genel Merkez Yönetim Kurulu üyesi Selami Tavukçuoğlu ve TÜFAD Otomasyon Sis..  »»

Denizli Diyarbakır Yalova TFF-C Kursları Başladı

 Türkiye Futbol Federasyonu Resmi İnternet Sitesinden başvurularını yapmış,puan sıralamasına göre talimatlara uygun adayların oluşturduğu Denizli,Diyarbakır ve Yalova TFF Grassroots-C Lisans Antrenör Kursları başladı.TFF - TÜFA..  »»

Muhterem Ar'ı Kaybettik

 Bir çok Anadolu Kulübünde başarıyla Teknik Direktörlük yapan Muhterem Ar  hocamızı kaybettik. 1935 yılında İzmit'te doğan, Vefa ile Altınordu formalarını giydikten sonra 1976-77 yılları arasında Kocaelispor, Altınor..  »»

Terör Yine Can'lar Aldı

 Şanlıurfa'nın Viranşehir ilçesindeki hakim ve savcı lojmanlarının yakınında düzenlenen bomba yüklü araçla yapılan hain terör saldırısında 1'i çocuk 2 vatandaşımızın hayatını kaybettiğini ve yaralı vatandaşlarımızı..  »»

2. Tescil ve Transfer Dönemi uzatıldı

 2016-2017 Sezonu Amatör Futbolcu 2. Tescil ve Transfer Dönemi, ülkemizde yaşanan olumsuz hava koşulları göz önüne alınarak Türkiye Futbol Federasyonu tarafından bir hafta uzatıldı.Daha önce 17 Şubat 2017 tarihinde sona..  »»
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Web Sayfamızı Nasıl Buldunuz ? 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği'ne aittir.