TÜFAD
ANASAYFA
GENEL MERKEZ
TARİHÇE
ŞUBELER
HABER ARŞİVİ
KURSLAR
EĞİTİM
BİLGİ BANKASI
E-DERNEK
İLETİŞİM
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Misyonumuz
Ülkemiz antrenörlerinin eğitimli, rekabet gücü yüksek, etik değerlere bağlı, bilim ve teknolojiden üst düzeyde faydalanan, standart birliği sağlamış faaliyet ve uygulamaları ile güven veren bireyler olmasını sağlayarak; spor ahlakı ve futbol kültürünün gelişmesine katkı sağlamaktır.

Vizyonumuz
Uluslararası düzeyde her yönüyle örnek alınan antrenörlerin var olduğu bir TÜRKİYE…


Kalite Politikamız

Üyelerimizin ve tüm paydaşlarımızın memnuniyetini önemseyen, etik kurallara bağlı, üyelerimizin bilgi ve birikimlerini sürekli geliştirerek, kalite sisteminin sürekli olmasını sağlamaktır.

Etik Değerlerimiz

Futbolda eşitlik, adalet ve şeffaflık anlayışını benimseyen, hoşgörü sahibi, eleştirel ve sorgulayıcı bakış açısına sahip, paylaşımcı, araştırıcı, mesleki ve kurumsal sorumluluğa sahip, futbol bilgisi ve değerleri konusunda toplumu aydınlatan, paydaşları ile etkileşim içerisinde hedeflere ulaşmayı kendine ilke edinmiştir.

Site İçi Arama
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği 
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Ziyaretçi Bilgileri
Aktif Ziyaretçi 8
Dün 923
Bugün 109
Toplam 279215
IP 54.146.194.42
 

Bursa'da Antrenör Sözleşmelerinin Hukuki Niteliği Paneli Yapıldı

 TÜFAD Bursa Şubemizce düzenlenen ,Spor Hukuku Uzmanı Avukat Mahir KORKMAZ tarafından verilen Antrenör Sözleşmelerinin Hukuki Niteliği ve Uyuşmazlık çözüm Kurulu Kararları Konulu panel 25.01.2015 Pazartesi günü Bursa Ördekli Kültür..  »»

Suat Mamat Hayatını Kaybetti

 A Milli Takım eski oyuncusu ve 3  dönem Genel Başkanımız İsmail Dilber ile TFF Yönetim Kurulu Üyeliği yapan Suat Mamat'ın hayatını kaybettiğini büyük üzüntü ile öğrenmiş bulunuyoruz.26 kez A Milli Takım form..  »»

Profesyonel Futbolcular Süper lig Hakemi Olabilecek

 Türkiye Futbol Federasyonu Yönetim Kurulu 19 Ocak 2016 tarihli toplantısında  Merkez Hakem Kurulu Talimatı'nda yapılan değişiklikleri kabul etti. Merkez Hakem Kurulu bir çok değişiklik yanında, profesyonel futbolcular..  »»

Başsağlığı

 Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Vehbi Koç'un vefatını üzüntüyle öğrenmiş bulunuyoruz. Sportif,sosyal ve kültürel alanlardaki toplumsal etkinlikleriyle de tanınan aynı zamanda  Türk Sanayicileri ve İşadamları Derne..  »»

Samsunspor Futbol Şehitlerini Saygıyla Anıyoruz

 20 Ocak1989 yılında  Malatyaspor deplasmanı için yola çıkan ve Yönetim Kurulu Üyemiz Hakkı Bayrak'ın da içinde bulunduğu Samsunspor'lu futbolcu ve kulüp çalışanları, kulübün otobüsü ile Havza’da trafik kazası geçirdi. Ka..  »»

Yönetim Kurulumuz 2016 Yılının İlk Toplantısını Yaptı

 TÜFAD Genel Merkez Yönetim Kurulu, 2016 Yılının ilk toplantısını 20 Ocak 2016 Çarşamba günü TÜFAD PRESTİGE HOTEL' de gerçekleştirdi.Genel Başkanımız İsmail Dilber başkanlığında gerçekleşen toplantıda çeşitli şubeler..  »»

Konya ve Hatay TFF-C Kursları Başladı

 Konya'da  ve HatayTFF Grassroots-C Lisans Antrenör kursları başladı.. TFF - TÜFAD işbirliğinde düzenlenen ve 18-28 Ocak 2016 tarihleri arasında 10 gün sürecek  kurslarda Konya'da Ersan Ogan ve Sercan Görgülü,Hatay'da Osman Ön..  »»
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Web Sayfamızı Nasıl Buldunuz ? 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği'ne aittir.

 
Online Games, Online Games play, Online Oyun, Online Play game