TÜFAD
ANASAYFA
GENEL MERKEZ
TARİHÇE
ŞUBELER
HABER ARŞİVİ
KURSLAR
EĞİTİM
BİLGİ BANKASI
E-DERNEK
İLETİŞİM
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Misyonumuz
Ülkemiz antrenörlerinin eğitimli, rekabet gücü yüksek, etik değerlere bağlı, bilim ve teknolojiden üst düzeyde faydalanan, standart birliği sağlamış faaliyet ve uygulamaları ile güven veren bireyler olmasını sağlayarak; spor ahlakı ve futbol kültürünün gelişmesine katkı sağlamaktır.

Vizyonumuz
Uluslararası düzeyde her yönüyle örnek alınan antrenörlerin var olduğu bir TÜRKİYE…


Kalite Politikamız

Üyelerimizin ve tüm paydaşlarımızın memnuniyetini önemseyen, etik kurallara bağlı, üyelerimizin bilgi ve birikimlerini sürekli geliştirerek, kalite sisteminin sürekli olmasını sağlamaktır.

Etik Değerlerimiz

Futbolda eşitlik, adalet ve şeffaflık anlayışını benimseyen, hoşgörü sahibi, eleştirel ve sorgulayıcı bakış açısına sahip, paylaşımcı, araştırıcı, mesleki ve kurumsal sorumluluğa sahip, futbol bilgisi ve değerleri konusunda toplumu aydınlatan, paydaşları ile etkileşim içerisinde hedeflere ulaşmayı kendine ilke edinmiştir.

Site İçi Arama
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği 
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Ziyaretçi Bilgileri
Aktif Ziyaretçi 14
Dün 1153
Bugün 379
Toplam 53987
IP 174.129.135.89
 

Uşak ve Elazığ TFF Grassroots -C Lisans Kursları Başladı

 Uşak ve Elazığ TFF Grassroots-C Lisans Antrenör kursları başladı.. TFF - TÜFAD işbirliğinde düzenlenen ve 18 Mayıs-28 Mayıs  tarihleri arasında 10 gün sürecek  kursta Uşak'ta Coşkun Süer ve Aykut Canik,Elazığ'da Ersan O..  »»

Rize'de U-10 Futbol Şenliği Coşkuyla Yapıldı

 Rize şubemiz tarafından TÜFAD 50.Yıl etkinlikleri kapsamında"Topun ve Çocuğun Olduğu Her Yerde TÜFAD Olacaktır." Sloganıyla  gerçekleştirilen Rize'nin yıldızları U-10 Ligi Rize Cup Şenliği büyük bir katılımla ve çoşkuyla ..  »»

Osman Özköylü'nün Acı Kaybı

 Şanlı Urfaspor Teknik Direktörü Osman Özköylü'nün annesi Suzan Özköylü vefat etmiştir. Merhumenin cenazesi 17 Mayıs 2015 Pazar günü Aydın'da  Bey Camii'nde kılınan ikindi namazını müteakip defnedilmiştir.Mer..  »»

Osmanlıspor Süper Lig'de

 PTT 1. Lig'de Kayserispor'un ardından Osmanlıspor, Spor Toto Süper Lig'e yükselen ikinci takım oldu. 33. hafta müsabakalarının ardından ligi ikinci sırada tamamlaması kesinleşen Osmanlıspor direkt Spor Toto Süper Li..  »»

Rize'de U-10 Futbol Şenliği Yapılıyor.

 TÜFAD 50.Yılında bir ilki daha gerçekleştiriyor. "Topun ve Çocuğun Olduğu Her Yerde TÜFAD Olacaktır." Sloganı kapsamında TÜFAD Rize Şubemiz tarafından bir ilk gerçekleştirilerek U-10 ligi şenliği düzenleniyor. Rize'nin Yıldızlar..  »»

Bolu'da Anneler Çocuklarıyla Maç Yaptı

 Bolu'da Anneler günü etkinliğinde ,Anneler çocuklarına karşı futbol maçı yaptı.....      TÜFAD'ın 50 nci kuruluş yıl dönümü nedeni ile tüm illerde çeşitli etkinlikler düzenlendi. Bunlardan biri olan annem ile ..  »»

Çanakkale TFF Grassroots-C Lisans Antrenör kursu sona erdi.

 Çanakkale TFF Grassroots-C Lisans Antrenör kursu sona erdi. TFF - TÜFAD işbirliğinde düzenlenen ve 30 Nisan-09 Mayıs  tarihleri arasında 10 gün süren kursta Ersan Ogan ve Selman Coşkun eğitimci olarak görev yaptılar.Kurs bitim..  »»
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Web Sayfamızı Nasıl Buldunuz ? 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği'ne aittir.