TÜFAD
ANASAYFA
GENEL MERKEZ
TARİHÇE
ŞUBELER
HABER ARŞİVİ
KURSLAR
EĞİTİM
BİLGİ BANKASI
E-DERNEK
İLETİŞİM
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Misyonumuz
Ülkemiz antrenörlerinin eğitimli, rekabet gücü yüksek, etik değerlere bağlı, bilim ve teknolojiden üst düzeyde faydalanan, standart birliği sağlamış faaliyet ve uygulamaları ile güven veren bireyler olmasını sağlayarak; spor ahlakı ve futbol kültürünün gelişmesine katkı sağlamaktır.

Vizyonumuz
Uluslararası düzeyde her yönüyle örnek alınan antrenörlerin var olduğu bir TÜRKİYE…


Kalite Politikamız

Üyelerimizin ve tüm paydaşlarımızın memnuniyetini önemseyen, etik kurallara bağlı, üyelerimizin bilgi ve birikimlerini sürekli geliştirerek, kalite sisteminin sürekli olmasını sağlamaktır.

Etik Değerlerimiz

Futbolda eşitlik, adalet ve şeffaflık anlayışını benimseyen, hoşgörü sahibi, eleştirel ve sorgulayıcı bakış açısına sahip, paylaşımcı, araştırıcı, mesleki ve kurumsal sorumluluğa sahip, futbol bilgisi ve değerleri konusunda toplumu aydınlatan, paydaşları ile etkileşim içerisinde hedeflere ulaşmayı kendine ilke edinmiştir.

Site İçi Arama
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği 
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Ziyaretçi Bilgileri
Aktif Ziyaretçi 6
Dün 316
Bugün 189
Toplam 24251
IP 54.161.198.195
 

Trabzon Erdoğdu Anadolu Lisesi Dünya Şampiyonu

 Guatemala'da düzenlenen Okul Sporları Dünya Futbol Şampiyonası finalinde Brezilya temsilcisini 2-1 yenerek şampiyon olan ve büyük bir başarı kazanan Trabzon Erdoğdu Anadolu Lisesi'nin Teknik Kadro,futbolcuları ve tüm emeği geçenle..  »»

Başsağlığı

 Beynelmilel eski hakemlerimizden Aykan Köseoğlu'nun vefat ettiğini üzüntü ile öğrenmiş bulunuyoruz.Merhum Aykan Köseoğlu'na Allah'tan rahmet, ailesi,yakınları ve futbol ailesine başsağlığı dileriz.   TÜFAD Genel Me..  »»

Erol Yurtbilir'e Plaket Verildi

 TÜFAD,  önceki şube başkanlarımıza vefa ve kadirşinaslık örneği göstermeye devam ediyor. Genel Merkez Yönetim Kurulumuzun daha önce aldığı karar gereğince önceki şube başkanlarımıza teşekkür plaketi verilmesi uygulaması ..  »»

Karlheinz Raviol' dan 50.Yıl Kutlama Mesajı

 Avrupa Futbol Antrenörleri Dernekleri Birliği (AEFCA) nın önceki Genel Sekreteri Karlheinz Raviol, Genel Başkanımız İsmail Dilber'e 50. yılımız nedeniyle kutlama mesajı gönderdi. Mesajın çevirisi şöyle;  Sayın İsmail DİL..  »»

Aydın'da 50.Yıl Balosu Muhteşemdi

 Derneğimizin kuruluşunun 50. Yılı şubelerimizin etkinlikleriyle devam ediyor. Aydın Şubemizin 50. Yıl balosu ve ödül töreni Kuşadası Batıhan Hotelde yapıldı.Aydınlı futbol antrenörleri, yeni antrenörlerin belgeleri..  »»

Şampiyon Samsun TÜFAD

 TÜFAD 3. Olgunlar Turnuvasının şampiyonu Samsun TÜFAD takımı oldu. Dereneğimiz tarafından geleneksel olarak düzenlenmekte olan turnuvanın Final maçında Ankara TÜFAD takımını ..  »»

John Bilton Uygulamalı Çalıştay Gerçekleştirecek

 Hocaların hocası "John Bilton" Anadolu Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi ve Eskişehirspor işbirliği  Eskişehir'de "Gelişim ve Kazanma Entegrasyonu" konulu uygulamalı bir çalıştay gerçekleştirecek.Anadulu Üniversite..  »»
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Web Sayfamızı Nasıl Buldunuz ? 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği'ne aittir.