TÜFAD
ANASAYFA
GENEL MERKEZ
TARİHÇE
ŞUBELER
HABER ARŞİVİ
KURSLAR
EĞİTİM
BİLGİ BANKASI
E-DERNEK
İLETİŞİM
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Misyonumuz
Ülkemiz antrenörlerinin eğitimli, rekabet gücü yüksek, etik değerlere bağlı, bilim ve teknolojiden üst düzeyde faydalanan, standart birliği sağlamış faaliyet ve uygulamaları ile güven veren bireyler olmasını sağlayarak; spor ahlakı ve futbol kültürünün gelişmesine katkı sağlamaktır.

Vizyonumuz
Uluslararası düzeyde her yönüyle örnek alınan antrenörlerin var olduğu bir TÜRKİYE…


Kalite Politikamız

Üyelerimizin ve tüm paydaşlarımızın memnuniyetini önemseyen, etik kurallara bağlı, üyelerimizin bilgi ve birikimlerini sürekli geliştirerek, kalite sisteminin sürekli olmasını sağlamaktır.

Etik Değerlerimiz

Futbolda eşitlik, adalet ve şeffaflık anlayışını benimseyen, hoşgörü sahibi, eleştirel ve sorgulayıcı bakış açısına sahip, paylaşımcı, araştırıcı, mesleki ve kurumsal sorumluluğa sahip, futbol bilgisi ve değerleri konusunda toplumu aydınlatan, paydaşları ile etkileşim içerisinde hedeflere ulaşmayı kendine ilke edinmiştir.

Site İçi Arama
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği 
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Ziyaretçi Bilgileri
Aktif Ziyaretçi 8
Dün 520
Bugün 1075
Toplam 150115
IP 54.226.241.8
 

Ankara'da Feridun Köse Güven Tazeledi

 Ankara Şubemizin 31 Ağustos 2015 Pazartesi günü yapılan Olağan Genel Kurulunda Duayen Şube Başkanlarımızdan Feridun Köse Güven tazeledi.Genel Kurulda iki  liste halinde girilen seçimler sonucunda rakibine büyük bir oy farkı ..  »»

Edirne'de Erdoğan Öztürk Güven Tazeledi

 Edirne Şubemizin 28 Ağustos 2015 Cuma günü yapılan Olağan Genel Kurulunda Erdoğan Öztürk Güven tazeledi.Genel Kurulda tek liste halinde girilen seçimler sonucunda Erdoğan Öztürk ve ekibi oybirliği ile göreve getirildi...  »»

Kırıkkale'de İlyas Sönmez Güven Tazeledi

 Kırıkkale Şubemizin 27 Ağustos 2015 Perşembe günü yapılan Olağan Genel Kurulunda İlyas Sönmez Güven tazeledi.Genel Kurulda tek liste halinde girilen seçimler sonucunda İlyas Sönmez ve ekibi oybirliği ile göreve getirildi...  »»

Konya'da İsmet Karababa Dönemi

 Konya Şubemizin 26 Ağustos 2015 Çarşamba günü yapılan olağan Genel Kurulunda İsmet Karababa göreve getirildi. 3 listenin yarıştığı genel kurulda mevcut başkanımız Tuncay Şimşek ile yine önceki döemlerde de şube başka..  »»

Trabzon ve Sakarya TFF-C Kursları Başladı

 TFF-TÜFAD işbirliğinde düzenlenmekte olan TFF grassroots-C Lisans Antrenör kurslarının Trabzon ve Sakarya etabı başladı..Kurslar 17-27 Ağustos 2015 tarihleri arasında 10 gün süreyle devam edecek. Sadece TFF Kurs Başvuru sisteminde..  »»

Yönetim Kurulu Toplantımız Yapıldı

 2015-2 Genel Merkez Yönetim Kurulu Toplantımız 18 Ağustos 2015 Salı günü Ankara'da TÜFAD Prestige Hotelde yapıldı.Genel Başkan Yardımcımız Tınaz Tırpan,Yönetim Kurulu üyelerimiz Osman Tezcan ve Osman Yozgat'ın mazeretleri nedeniyle..  »»

Yalova'da Mütahir Özliman Güven Tazeledi

 Yalova Şubemizin 17 Ağustos 2015 Pazartesi günü yapılan Olağan Genel Kurulunda Mütahir Özliman Güven tazeledi.Genel Kurulda tek liste halinde girilen seçimler sonucundaMütahir Özliman ve ekibi oybirliği ile göreve getirildi...  »»
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Web Sayfamızı Nasıl Buldunuz ? 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği'ne aittir.