TÜFAD
ANASAYFA
GENEL MERKEZ
TARİHÇE
ŞUBELER
HABER ARŞİVİ
KURSLAR
EĞİTİM
BİLGİ BANKASI
E-DERNEK
İLETİŞİM
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Misyonumuz
Ülkemiz antrenörlerinin eğitimli, rekabet gücü yüksek, etik değerlere bağlı, bilim ve teknolojiden üst düzeyde faydalanan, standart birliği sağlamış faaliyet ve uygulamaları ile güven veren bireyler olmasını sağlayarak; spor ahlakı ve futbol kültürünün gelişmesine katkı sağlamaktır.

Vizyonumuz
Uluslararası düzeyde her yönüyle örnek alınan antrenörlerin var olduğu bir TÜRKİYE…


Kalite Politikamız

Üyelerimizin ve tüm paydaşlarımızın memnuniyetini önemseyen, etik kurallara bağlı, üyelerimizin bilgi ve birikimlerini sürekli geliştirerek, kalite sisteminin sürekli olmasını sağlamaktır.

Etik Değerlerimiz

Futbolda eşitlik, adalet ve şeffaflık anlayışını benimseyen, hoşgörü sahibi, eleştirel ve sorgulayıcı bakış açısına sahip, paylaşımcı, araştırıcı, mesleki ve kurumsal sorumluluğa sahip, futbol bilgisi ve değerleri konusunda toplumu aydınlatan, paydaşları ile etkileşim içerisinde hedeflere ulaşmayı kendine ilke edinmiştir.

Site İçi Arama
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği 
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Ziyaretçi Bilgileri
Aktif Ziyaretçi 32
Dün 479
Bugün 115
Toplam 217914
IP 54.144.64.110
 

Başsağlığı

 Uzun yıllar Gençlerbirliği ve Eskişehirspor'un formlarını giyen, A Milli Takım eski oyuncusu  Burhan Tözer'in hayatını kaybettiğini büyük bir üzüntü ile öğrenmiş bulunuyoruz.Merhum Burhan Tözer'e Allah'tan rahmet, ..  »»

Başsağlığı

 Kayseri'de oynanan bir amatör karşılaşma görev yaptıktan sonra dönüş yolunda kaza yapan araçta bulunan Saha Komiseri İbrahim Karakoçluoğlu'nun hayatını kaybettiğini üzüntü ile öğrenmiş bulunuyoruz.Merhum, İbrahim Kar..  »»

TFF-TÜFAD Gelişim Ligleri Projemiz Başlıyor

 TFF-TÜFAD Ortak projelerimizden olan Coca-Cola Gelişim Ligleri TÜFAD Koordinatör Antrenörlerin, 21-22-23 Kasım 2015 tarihlerinde oynanacak müsabakalarda görevlendirilmeleri yapılarak uygulamamız başlatılmış oldu.Görevlendirilen ko..  »»

Samet Aybaba Eskişehirspor'da

 Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyemiz Samet Aybaba Eskişehirspor Teknik Direktörlüğüne getirildi. Eskişehirspor'da İsmail Kartal'dan boşalan Teknik direktörlük görevine getirilen Samet Aybaba'nın yardımcılığını Beşiktaşın efsane f..  »»

Bülent Korkmaz'ın Acı Günü

 2006-2009 dönemi Genel Merkez Yönetim Kurulu üyelerimizden Mersin İdmanyurdu takımının Teknik Direktörü Bülent Korkmaz'ın bir süredir rahatsız olan Annesi Nevin Korkmaz'ın vefat ettiğini üzüntü ile öğrenmiş bulunuyoruz...  »»

Rize'de 50. Yıl Sergisi Açıldı

 TÜFAD'ın kuruluşunun 50. Yılı etkinlikleri kapsamında Rize Şubemiz tarafından "Geçmişten Günümüze Futbol Sergisi" açıldı.Açılışını Rize Milletvekilleri Hasan Karal ,Hikmet Ayar, Rize İl Genel Meclis Başkanı Mehmet ..  »»

Engelsiz Gaziantepspor'a Forma Desteği

 TÜFAD Gaziantep Şubemiz tarafından Tekerlekli Sandalye Basketbol 1. Liginde yer alan Engelsiz Gaziantepspor takımına forma seti ve top hediye edildi.Gaziantep Şube Başkanımız İsmet Savcılıoğlu teslim töreninde yaptığı konuşmada..  »»
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Web Sayfamızı Nasıl Buldunuz ? 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği'ne aittir.