TÜFAD
ANASAYFA
GENEL MERKEZ
TARİHÇE
ŞUBELER
HABER ARŞİVİ
KURSLAR
EĞİTİM
BİLGİ BANKASI
E-DERNEK
İLETİŞİM
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Misyonumuz
Ülkemiz antrenörlerinin eğitimli, rekabet gücü yüksek, etik değerlere bağlı, bilim ve teknolojiden üst düzeyde faydalanan, standart birliği sağlamış faaliyet ve uygulamaları ile güven veren bireyler olmasını sağlayarak; spor ahlakı ve futbol kültürünün gelişmesine katkı sağlamaktır.

Vizyonumuz
Uluslararası düzeyde her yönüyle örnek alınan antrenörlerin var olduğu bir TÜRKİYE…


Kalite Politikamız

Üyelerimizin ve tüm paydaşlarımızın memnuniyetini önemseyen, etik kurallara bağlı, üyelerimizin bilgi ve birikimlerini sürekli geliştirerek, kalite sisteminin sürekli olmasını sağlamaktır.

Etik Değerlerimiz

Futbolda eşitlik, adalet ve şeffaflık anlayışını benimseyen, hoşgörü sahibi, eleştirel ve sorgulayıcı bakış açısına sahip, paylaşımcı, araştırıcı, mesleki ve kurumsal sorumluluğa sahip, futbol bilgisi ve değerleri konusunda toplumu aydınlatan, paydaşları ile etkileşim içerisinde hedeflere ulaşmayı kendine ilke edinmiştir.

Site İçi Arama
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği 
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Ziyaretçi Bilgileri
Aktif Ziyaretçi 6
Dün 1721
Bugün 639
Toplam 471771
IP 54.167.205.224
 

Bir Yıldız Daha Kaydı

 A Milli Takım eski futbolcularından ve teknik direktörlerinden Bülent Eken'in vefatını büyük bir üzüntüyle öğrenmiş bulunuyoruz.Merhum Bülent Eken'e Allah'tan Rahmet,ailesi,yakınları ve spor camiasına başsağlığı..  »»

Giresun Balıkesir ve Kırklareli TFF-C Kursları Başladı

 Giresun, Balıkesir ve Kırklareli TFF-C Kursları Başladı. TFF - TÜFAD işbirliğinde düzenlenen ve 18-28 Temmuz 2016 tarihleri arasında 10 gün sürecek  kurslarda Giresun'da Nedim Karadeniz ve Kazım Akan Yılmaz ,Balıkesir'de Osman Ön..  »»

Çayyoluspor Dünya Şampiyonu

 İsveç'te düzenlenen ve 82 ülkeden 1800 takımın katıldığı Gothia Cup Dünya Gençlik Şampiyonasında U-16 takımıyla ülkemizi temsil eden çayyoluspor takımı Final maçında Hong Kong FC takımını 4-1 yenerek Şampiyon oldu.Çayy..  »»

Spor Camiası 81 İlde Tek Yürek

 Futbolumuzun Taban Birlikleri olanTürkiye Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu, Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği,Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği ve Profesyonel Futbolcular Derneği olarak Devletimize ve Demokrasimize..  »»

Genel Başkanımız Erzurum Şubemizin Konuğu Oldu

 Genel Başkanımız İsmail Dilber,bazı inceleme ve ziyaretlerde bulunmak üzere TÜFAD Erzurum Şubemizin Konuğu oldu. Erzurum Şube Başkanımız ve Denetim kurulu üyemiz Abdüsselam Gökçan ve bazı yönetim kurulu üyeleri tarafından karşı..  »»

Cumhuriyet ve Demokrasi Vazgeçilmezdir

 Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği olarak Türkiye Cumhuriyeti'nde halkımızın iradesi üstünde bir güç olamayacağına inanıyor, Cumhuriyetimize ve Demokrasimize sonuna kadar sahip çıkıyoruz. Bu yüce değerlerimizin korunması yolunda ..  »»

Antrenörlerimize Ekonomik Tatil Fırsatı

 Şube Başkanlarımızdan gelen talep üzerine üyelerimize ekonomik tatil olanağı sunmak üzere derneğimizce çalışma yapılmış olupTÜFAD Üyelerine özel Barboross Beach - Manavgat 5* - Herşey Dahil anlaşılmıştır...  »»
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Web Sayfamızı Nasıl Buldunuz ? 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği'ne aittir.

 
Online Games, Online Games play, Online Oyun, Online Play game