TÜFAD
ANASAYFA
GENEL MERKEZ
TARİHÇE
ŞUBELER
HABER ARŞİVİ
KURSLAR
EĞİTİM
BİLGİ BANKASI
E-DERNEK
İLETİŞİM
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Misyonumuz
Ülkemiz antrenörlerinin eğitimli, rekabet gücü yüksek, etik değerlere bağlı, bilim ve teknolojiden üst düzeyde faydalanan, standart birliği sağlamış faaliyet ve uygulamaları ile güven veren bireyler olmasını sağlayarak; spor ahlakı ve futbol kültürünün gelişmesine katkı sağlamaktır.

Vizyonumuz
Uluslararası düzeyde her yönüyle örnek alınan antrenörlerin var olduğu bir TÜRKİYE…


Kalite Politikamız

Üyelerimizin ve tüm paydaşlarımızın memnuniyetini önemseyen, etik kurallara bağlı, üyelerimizin bilgi ve birikimlerini sürekli geliştirerek, kalite sisteminin sürekli olmasını sağlamaktır.

Etik Değerlerimiz

Futbolda eşitlik, adalet ve şeffaflık anlayışını benimseyen, hoşgörü sahibi, eleştirel ve sorgulayıcı bakış açısına sahip, paylaşımcı, araştırıcı, mesleki ve kurumsal sorumluluğa sahip, futbol bilgisi ve değerleri konusunda toplumu aydınlatan, paydaşları ile etkileşim içerisinde hedeflere ulaşmayı kendine ilke edinmiştir.

Site İçi Arama
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği 
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Ziyaretçi Bilgileri
Aktif Ziyaretçi 7
Dün 1117
Bugün 1087
Toplam 94624
IP 54.198.69.193
 

Tamer İlaçan Güven Tazeledi

 Sakarya Şubemizin 22 Haziran 2015 Pazartesi günü yapılan Olağan Genel Kurulunda Tamer İlaçan güven tazeledi. Genel kurulda tek liste halinde girilen seçimler sonucunda mevcut şube başkanımız Tamer İlaçan ve ekibi oybirliği ile göreve..  »»

Trabzon Şubemizde Hayrettin Tekelioğlu Dönemi

 Trabzon Şubemizin 28 Haziran 2015 Pazar günü yapılan 12. Olağan Genel Kurunda Hayrettin Tekelioğlu ve ekibi göreve getirlidi.Genel kurulda mevcut Başkan Nurettin Balaban ve Hayrettin Tekelioğlu'nun hazırladığı iki liste halinde giri..  »»

Grassroots Gönüllü Liderlik Kursu Ankara'da Açılıyor

 Türkiye Futbol Federasyonu tarafından 23-24 Temmuz 2015 tarihinde Ankara'da "Grassroots Gönüllü Liderlik Kursu" açılyor. 2 gün sürecek olan kurs'a TFF'nin kurs başvuru sisteminden bu  kurs için başvurularını yapmış olan herk..  »»

'Sessiz Çığlık' İşitme Engelliler Milli Takımımız Avrupa Şampiyonu

 Türkiye Futbol Federasyonu'nun destek verdiği, İşitme Engelliler Federasyonu bünyesinde bulunan 'Sessiz Çığlık' İşitme Engelliler Milli Takımı, Avrupa İşitme Engelliler Futbol Şampiyonası finalinde Almanya'da Hannover  HDI ..  »»

Bursa'da Scoutıng Eğitimi Yapıldı

 Milli Takımlar Analiz Departman Sorumlusu Dr. Metin ÇAKIROĞLU 'nun sunumunu ile "OYUNCU VE MAÇ İZLEME / RAKİP ANALİZİ" konularının işlendiği eğitim ve deneyim paylaşım toplantısı yapıldı. 22.06.2015 Pazartesi günü Ördekli K..  »»

Mersin Şubemizde Mesut Bilir Dönemi

 Mersin Şubemizin 22 Haziran Pazar günü yapılan olağan genel kurulunda Mesut Bilir ve ekibi göreve getirildi. Önceki Başkanımız Mehmet Ali Cömert ile yarışa giren Mesut Bilir ve ekibi  genel kurula katılan delegelerin oy çokluğuyl..  »»

Can Cangök Güven Tazeledi

 Balıkesir Şube Başkanımız Can Cangök güven tazeledi. 15 Haziran 2015 Pazartesi günü yapılan olağan genel kurulda tek liste halinde girilen seçimler sonucunda Can Cangök ve ekibi oybirliği ile göreve getirildi.Can Cangök ve ekibin..  »»
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Web Sayfamızı Nasıl Buldunuz ? 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği'ne aittir.