TÜFAD
ANASAYFA
GENEL MERKEZ
TARİHÇE
ŞUBELER
HABER ARŞİVİ
KURSLAR
EĞİTİM
BİLGİ BANKASI
E-DERNEK
İLETİŞİM
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Misyonumuz
Ülkemiz antrenörlerinin eğitimli, rekabet gücü yüksek, etik değerlere bağlı, bilim ve teknolojiden üst düzeyde faydalanan, standart birliği sağlamış faaliyet ve uygulamaları ile güven veren bireyler olmasını sağlayarak; spor ahlakı ve futbol kültürünün gelişmesine katkı sağlamaktır.

Vizyonumuz
Uluslararası düzeyde her yönüyle örnek alınan antrenörlerin var olduğu bir TÜRKİYE…


Kalite Politikamız

Üyelerimizin ve tüm paydaşlarımızın memnuniyetini önemseyen, etik kurallara bağlı, üyelerimizin bilgi ve birikimlerini sürekli geliştirerek, kalite sisteminin sürekli olmasını sağlamaktır.

Etik Değerlerimiz

Futbolda eşitlik, adalet ve şeffaflık anlayışını benimseyen, hoşgörü sahibi, eleştirel ve sorgulayıcı bakış açısına sahip, paylaşımcı, araştırıcı, mesleki ve kurumsal sorumluluğa sahip, futbol bilgisi ve değerleri konusunda toplumu aydınlatan, paydaşları ile etkileşim içerisinde hedeflere ulaşmayı kendine ilke edinmiştir.

Site İçi Arama
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği 
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Ziyaretçi Bilgileri
Aktif Ziyaretçi 14
Dün 837
Bugün 629
Toplam 123369
IP 54.226.189.112
 

Alanya'da Yaşar İncepıçak Güven Tazeledi

 Alanya  Şubemizin 01 Ağustos 2015 Cumartesi günü yapılan Olağan Genel Kurulunda Yaşar İncepıçak güven tazeledi.Genel kurulda tek liste halinde girlen seçimler sonucunda Yaşar İncepıçak ve ekibi göreve getirildi.Y..  »»

Uşak'ta Faruk Kurt Güven Tazeledi

 Uşak Şubemizin 31 Temmuz 2015 Cuma günü yapılan Olağan Genel Kurulunda Faruk Kurt güven tazeledi.Genel kurulda tek liste halinde girlen seçimler sonucunda Faruk Kurt ve ekibi göreve getirildi.Faruk Kurt ve ekibini tebrik eder..  »»

Balaban'ın Mutlu Günü

 Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyemiz Nurettin Balaban'ın oğlu Osman Tolga evleniyor. Aslı Sağlam Hanımefendi ile hayatını birleştirecek olan Osman Tolga'nın düğünü 01 Ağustos 2015 Cumartesi günü saat 20.00 de Akçaaabat Söğütlü Be..  »»

Erzurum'da Abdüsselam Gökçan Güven Tazeledi

 Erzurum Şubemizin 31 Temmuz 2015 Cuma günü yapılan Olağan Genel Kurulunda Abdüsselam Gökçan güven tazeledi.Genel kurulda tek liste halinde girlen seçimler sonucunda Abdüsselam Gökçan ve ekibi göreve getirildi.Abdüsselam..  »»

Halil Fidan'ı Kaybettik

 Antalyaspor'un  U19 Altyapı futbolcusu Halil Fidan'ın (18) geçirmiş olduğu beyin kanaması sonucu tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybettiğini büyük üzüntü ile öğrenmiş bulunuyoruz.Halil Fidan'a Allah'tan ra..  »»

2015-2016 Sezonu Amatör Futbol Ligleri Uygulama Esasları Kitabı yayınlandı.

 2015-2016 Sezonu Amatör Futbol Ligleri Uygulama Esasları Kitabı yayınlandı.Kitabı görmek için tıklayınız...  »»

AZ Alkmaar 2-0 Medipol Başakşehir

 UEFA Avrupa Ligi'nde mücadele eden temsilcilerimizden Medipol Başakşehir, 3. ön eleme turu ilk maçında Hollanda'nın AZ Alkmaar takımına deplasmanda 2-0 yenildi. AFAS Stadı'nda oynanan karşılaşmada AZ Alkmaar'ın goll..  »»
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Web Sayfamızı Nasıl Buldunuz ? 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği'ne aittir.