TÜFAD
ANASAYFA
GENEL MERKEZ
TARİHÇE
ŞUBELER
HABER ARŞİVİ
KURSLAR
EĞİTİM
BİLGİ BANKASI
E-DERNEK
İLETİŞİM
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Misyonumuz
Ülkemiz antrenörlerinin eğitimli, rekabet gücü yüksek, etik değerlere bağlı, bilim ve teknolojiden üst düzeyde faydalanan, standart birliği sağlamış faaliyet ve uygulamaları ile güven veren bireyler olmasını sağlayarak; spor ahlakı ve futbol kültürünün gelişmesine katkı sağlamaktır.

Vizyonumuz
Uluslararası düzeyde her yönüyle örnek alınan antrenörlerin var olduğu bir TÜRKİYE…


Kalite Politikamız

Üyelerimizin ve tüm paydaşlarımızın memnuniyetini önemseyen, etik kurallara bağlı, üyelerimizin bilgi ve birikimlerini sürekli geliştirerek, kalite sisteminin sürekli olmasını sağlamaktır.

Etik Değerlerimiz

Futbolda eşitlik, adalet ve şeffaflık anlayışını benimseyen, hoşgörü sahibi, eleştirel ve sorgulayıcı bakış açısına sahip, paylaşımcı, araştırıcı, mesleki ve kurumsal sorumluluğa sahip, futbol bilgisi ve değerleri konusunda toplumu aydınlatan, paydaşları ile etkileşim içerisinde hedeflere ulaşmayı kendine ilke edinmiştir.

Site İçi Arama
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği 
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Ziyaretçi Bilgileri
Aktif Ziyaretçi 10
Dün 779
Bugün 165
Toplam 56767
IP 54.145.221.99
 

Galatasaray'ın 36. Başkanı Dursun Özbek

 Galatasaray'ın 23 Mayıs 2015 Cumartesi günü yapılan  genel kurulunda başkanlığa seçilen Sayın Dursun Özbek ve Yönetim Kurulu üyelerini tebrik eder,  başarılar dileriz.TÜFAD Genel Merkezi..  »»

Yılmaz Toyran Güven Tazeledi

 TÜFAD Erzincan Şube Başakanımız Yılmaz Toyran güven tazeledi. 23 Mayıs 2015 Cumartesi günü yapılan olağan genel kurulda tek liste halinde girilen seçimler sonucunda Yılmaz Toyran oybirliği ile tekrar göreve getirildi.Yılmaz Baş..  »»

Mehmet Tuğrul Güven Tazeledi

 TÜFAD Van Şube Başakanımız Mehmet Tuğrul güven tazeledi. 21 Mayıs 2015 Perşembe günü yapılan olağan genel kurulda tek liste halinde girilen seçimler sonucunda Mehmet Tuğrul oybirliği ile tekrar göreve getirildi.Mehmet Başkan ve..  »»

Genel Merkez Yönetim Kurulu 26 Mayıs Salı Günü Toplanıyor

 Genel Merkez Yönetim kurulumuz,Genel başkanımız İsmail Dilber başkanlığında 26 Mayıs Salı günü Ankara'da TÜFAD Prestige Hotelde toplanıyor.Saat 10.30 da başlayacak olan toplantıda gündem maddeleri görüşülüp karara bağlana..  »»

Başsağlığı

 İstanbulspor Kulübü Başkanı Ömer Sarıalioğlu'nun vefatını üzüntüyle öğrenmiş bulunuyoruz.Merhuma allah'tan rahmet,ailesi,yakınları ve İstanbulspor Camiasına başsağlığı dileriz.TÜFAD Genel Merkezi..  »»

Trabzon'da 50.yıl Amatör Karma takımı oluşturuldu

 Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği(TÜFAD) 50.yıl etkinlikleri doğrultusunda Trabzon Şubemiz tarafından Trabzon Amatör Karması oluşturulmuş olup bölge takımlarıyla hazırlık maçlarına devam etmektedir.Bu konuda bir a..  »»

TFF 2015-2016 Sezonu İlan Edilecek Hususları Karara Bağladı

 TFF Yönetim Kurulu'nun dün İstanbul'da yaptığı toplantıda 2015-2016 Sezonu İlan Edilecek Hususlar karara bağlandı. Spor Toto 2. Lig ve 3. Lig'de genç futbolcu teşvik sisteminin getirildiği yeni uygulamada Spor Toto 2. Lig'de 1 milyon TL,..  »»
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Web Sayfamızı Nasıl Buldunuz ? 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği'ne aittir.